„Nyní se soustředíme na 5. září, kdy by se měla konat velká show v letním kině. Uvidíme, jak to bude s různými opatřeními, snad nám tam pustí alespoň 5 000 lidí,“ věří Konečný.

Zatímco před týdnem se v domácím prostředí ukázala talentovaná těžká váha Tomáš Šálek, teď si vítězství připsali například Stanislav Eschner, Erik Agateljan či nitranský Matúš Babiak. „Některé duely končily před limitem, jiné na body, ale úroveň dobrá. Eschner se Zedníčkem si nedarovali nic,“ hodnotil Konečný, který byl rád, že oproti minulému týdnu vyšlo i počasí a lidi se bavili.

Jizerskou 50 si v létě zkusí také Konečný

Bývalý profesionální mistr světa v boxu, nyní trenér a promotér Lukáš Konečný se postaví na start letní varianty závodu Jizerská 50. Ta proběhne v sobotu 29. srpna v Bedřichově a okolních lesích Jizerských hor. Už nyní probíhá registrace a mezi startujícími bude vedle legendárního borce například i lyžař Stanislav Řezáč.

„Půjdu si zaběhat, ale nějak extra se nechystám, věřím, že to zvládnu,“ potvrdil v neděli Konečný.

Aktéři mají na výběr z tras na 5, 11, 22 a 50 km. Pořadatelé 54. ročníku klasické Jizerské 50 navíc evidují výrazný zájem o zimní startovní čísla, a to u všech víkendových závodů, které se uskuteční od 12. do 14. února 2021 v Bedřichově.

Organizátoři závodu navíc chystají pro všechny doposud přihlášené speciální soutěž o podepsaný dres Pettera Northuga, norského fenomenálního závodníka, který se zúčastnil letošního ročníku. Zapojit se budou moci všichni, kdo se do konce týdne stihnout přihlásit. Registrace běží na www.sportID.cz.