Norové, kteří dnes ráno sehráli vyrovnaný duel s Finskem (5:6), poprvé inkasovali v 11. minutě. Při Pedersenově vyloučení se trefil Curney a hned za 13 vteřin se prosadil také Rýpar. Za dalších 33 sekund skóroval opět Curney a ještě v první třetině se zapsali mezi střelce Šebek a Šebesta.

V polovině utkání zvýšil Suchánek už na 6:0. Gólman Mück, který v pátek při své premiéře v reprezentaci proti Slovensku (11:0) udržel čisté konto, poprvé inkasoval ve 47. minutě. Překonal jej Olesen a druhý gól Norů přidal ještě Bjerknes.

Polish Open florbalistů ve Vratislavi:

Semifinále:

ČR - Norsko 6:2 (5:0, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 11. Curney (Jendrišák), 11. Rýpar (Řehoř), 12. Curney (Jendrišák), 15. Šebek (Jendrišák), 20. Šebesta (Sýkora), 29. Suchánek (Tomašík) - 47. Olesen (Norström), 50. Bjerknes (Valbye). Rozhodčí: Burek, Czarnecki (oba Pol.). Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváci: 73.

Finsko - Slovensko 10:2 (2:1, 6:1, 2:0).