Anthony sice nasbíral 26 bodů, ale 22 z nich nastřílel už v prvním poločase. V poslední čtvrtině dali Knicks jen 12 bodů. Přesto byli domácí ve hře až do poslední minuty, v ní však se zaskvěl Williams. Cavaliers vyrovnali nejlepší start do sezony v historii klubu.

"Některé zápasy jsou přesně o tom, že musíte hlavně bránit a pak dát koše v koncovce a to se nám dnes povedlo," řekl LeBron James novinářům. "Mají spoustu zkušených hráčů, kteří umějí hrát koncovky a my se zatím pouze učíme," uvedl trenér Knicks Derek Fisher.

Další parádní výkon předvedl při absenci zraněného Kevina Duranta Russell Westbrook a Oklahoma zdolala Philadephii 102:85. Sixers zůstávají i po devíti utkáních bez výhry. Westbrook se o výhru přičinil 21 body, 17 doskoky, kterými si vylepšil osobní rekord, a jedenácti asistencemi.

DeMarcus Cousins nastřílel 40 bodů, z toho 30 v druhém poločase, a pomohl Sacramentu zvítězit nad Brooklynem 111:109. Jeho spoluhráč Rajon Rondo zaznamenal pětadvacátý triple double v kariéře za 23 bodů, 14 asistencí a deset doskoků.

Výsledky NBA:

Boston - Atlanta 106:93, Chicago - Charlotte 102:97, Dallas - LA Lakers 90:82, Denver - Houston 107:98, Indiana - Minnesota 107:103, Memphis - Portland 101:100, New York - Cleveland 84:90, Oklahoma City - Philadelphia 102:85, Orlando - Utah 102:93, Sacramento - Brooklyn 111:109, Toronto - New Orleans 100:81.

2. Denver 9 5 4 55,6
3. Minnesota 9 4 5 44,4