Samková se s elánem sobě vlastním okamžitě vrhla do vyzkoušení třech disciplín, a také se stala na tréninku členem štafetového týmu. Velmi zdatně si poradila jak s dvoumužnou pilou, která má délku více jak dva metry, tak s motorovou pilou a sekerou.

Třicetiletý profesionál Elia viviani vyhrál v omniu olympijské hry v Riu de Janeiro v roce 2016. Ve své kariéře posbíral také několik etapových prvenství na Tour de France, Giro d'Italia, španělské Vueltě.
Na velodromu v Brně závodí olympijský vítěz Elia Viviani, týmový parťák Štybara

 „Disciplína Single Buck byla opravdu těžká, to mi nešlo. Paradoxně jsem si rozuměla s motorovou pilou, které jsem se trochu dopředu trochu obávala. A u práce se sekyrou jsem prodala zúročila zkušenosti z přípravy dřeva doma,“ zhodnotila své počínání Samková. „Klukům určitě přeju medaili a snad najdu skulinu v nabitém tréninkovém programu a půjdu je přímo povzbudit do Průmyslového paláce,“ dodala. 

Kdo ukončí nadvládu Austrálie? 

Mistrovství světa se v České republice odehraje vůbec poprvé, a to od pátku 1. 11. do soboty 2. 11. 2019. O individuální i týmové tituly bodou usilovat sportovci z více než dvaceti zemí světa, přičemž největšími favority jsou bezesporu Australané. Ti totiž na předcházejícím šampionátu v roce 2018 ovládli obě kategorie. 

Českým želízkem v ohni bude mistr republiky Martin Roušal a v soutěži družstev také český národní tým, ve kterém Roušala doplní Martin Komárek, Martin Kalina, Leoš Klíma, Jan Holub a Matyáš Klíma. Po loňském prolomení evropského rekordu se nejlepší čeští sportovní dřevorubci pokusí na domácí půdě zaútočit na zisk cenného kovu.

Nábor nových tenisových talentů.
Trénink s dětmi. Kvitová a Novák hledali v Prostějově nové tenisové šampiony