V sobotní druhé odvetě udržel třiatřicetiletý Fury i ve 32. zápase v profesionálním ringu neporazitelnost. Wilder, který ještě v říjnu oslaví 36. narozeniny, odešel ve 45. duelu podruhé v kariéře poražen.

V Las Vegas oba více než dvoumetroví boxeři předvedli před 15.820 diváky další otevřenou a vysilující bitvu. Ve třetím kole poslal Fury Wildera poprvé k zemi, ve čtvrtém se pro změnu ocitl na kolenou obhájce titulu a počítán byl dokonce dvakrát, ale spasil ho gong. Po polovině souboje měl přesto u rozhodčích mírně navrch Fury a také se začala projevovat jeho lepší kondice. V desátém kole Wilder opět neustál jeho úder pravačkou, ale Furyho vítězné gesto bylo ještě předčasné. O kolo později už ale dalším pravým hákem bitvu ukončil.

"Byl to skvělý zápas. Vždycky jsem říkal, že jsem nejlepší boxer světa, a dokázal jsem to. A on je druhý nejlepší," řekl Fury. "Nikdy o mně nepochybujte. Když na to přijde, vždycky to dokážu," dodal.

Zdroj: Youtube

Brit po loňském triumfu původně usiloval o takzvaný sjednocovací souboj s krajanem Anthonym Joshuou, který v té době měl v držení zbylé mistrovské pásy hlavních organizací WBA, IBF a WBO. Povinnost boxovat s Wilderem o obhajobu nařídil Furymu rozhodčí soud v USA v květnu, nicméně na léto naplánovaný zápas byl odložen na říjen kvůli Britovu pozitivnímu testu na koronavirus. Joshua mezitím rovněž musel nastoupit k povinné obhajobě a po zářijové porážce od ukrajinského vyzyvatele Alexandera Usyka o tituly přišel.