„Byl to podobný zápas jako v Itálii (5:6), i když tam jsme odešli bez bodu a pro nás to bylo trochu víc hořké. Bylo to zase vyrovnané, taktické utkání,“ řekl svazovému webu Rešetár.

„Myslím, že nás postup mistrovství světa stály nepovedené koncovky. Všechno se otočilo k nám zády. Nezvládli jsme je, už ve Slovinsku jsme nedali penaltu, inkasovali jsme deset vteřin před koncem v Itálii a dnes znovu,“ přidal postřeh Vnuk.

Devětadvacetiletý futsalista hrál navzdory bolavému kotníku. „Bohužel už měsíc netrénuji, po domluvě s trenérem nastupuju jen sporadicky. Samozřejmě, že je to reprezentace, takže jsem to šel alespoň v takovém vytížení,“ uvedl Tomáš Vnuk.

Ruský prezident Vladimir Putin
Srbský kouč obdivuje Putina. Je to nejlepší člověk na světě, řekl. Dostal padáka

Remízu viděla v hale na Slovanech necelá osmistovka diváků.

„Už v první půli a v části té druhé jsme hráli bez brankáře. Soupeř byl na to trochu připravený, proto jsme změnili rozestavení a zase mu to dělalo problémy. Opět jsme chvíli před koncem vedli, ale bohužel to mělo podobný průběh jako v Itálii. Je to škoda, sehráli jsme s Itálií dva velmi dobré zápasy, ale bereme z nich jen bod,“ uzavřel Lukáš Rešetár.