James vloni v únoru vystřídal v čele střeleckých statistik Kareema Abdula-Jabbara (38.387 bodů) a po zhruba roce už je před legendárním pivotem Lakers o více než 1600 bodů. Metu 40.000 překonal na začátku druhé čtvrtiny a při následujícím oddechovém čase se dočkal od diváků aplausu vestoje. „Když jsem překonal 40.000 bodů a viděl v hledišti manželku, maminku, tleskat svou dceru…, musím uznat, že to byl skvělý pocit,“ řekl James, na jehož počest Lakers připravili i speciální přestávkové video.

James byl nejlepším střelcem domácích, připsal si i 9 asistencí. S 23 body mu sekundoval Rui Hačimura, 19 bodů a 14 asistencí přidal Austin Reaves.

Zdroj: Youtube

„Je úžasné být s ním (Jamesem) každý den, je to něco, za čím se člověk bude později v životě ohlížet. Začíná to tím, co dělá a jak pracuje, když se nikdo nedívá. Přímo před námi máme jednoho z nejlepších hráčů, co kdy basketbal hráli,“ řekl Reaves.

Překážkář Petr Svoboda s hlavou v dlaních po nedokončeném rozběhu na halovém mistrovství světa v Glasgow.
Poslední tanec Petra Svobody. Něco mě chytlo ve stehně, hlesl atlet po rozběhu

Denver dovedl k výhře Nikola Jokič, jenž zaznamenal 35 bodů, 10 doskoků a 7 asistencí. Michael Porter přidal 25 bodů a 10 doskoků.