Liberec nestačil na Ostravu ve třech setech

Liberec – Volejbalistky Liberce měly zápas dobře rozehraný, ale nakonec prohrály 0:3.

11.2.2011

Volejbalistky Liberce (v modrém) v duelu s Ostravou.Foto: Deník/Jan Škvára

Liberecké vstoupily do utkání solidně a vše nasvědčovalo tomu, že získají první set. Jenže nedokázaly dotáhnout dobře rozehranou partii do konce (21:17) a ztratily ho, i když těsně v koncovce.

„Bylo to nadějně rozehrané, i když netvrdím, že jsme hráli skvělý volejbal. Mohli jsme ale soupeře porazit. Dobře jsme bránili a na útoku možná více štěstí, ale když za stavu 21:17 nevyhraje set, tak vyhrávat nemůže. A od toho se odvíjel celý zápas,“ sdělil trenér Hořínek.

Podobný byl vývoj i ve druhém dějství, ale hra již nebyla tak dobrá. „Ještě jsme mohli zápas zlomit,“ podotkl trenér.

Prohraný druhý set se pochopitelně promítl do hlav hráček Liberce a třetí set byl z jejich strany slabý. Ostrava brzy vedla 5:1, i když se domácí zvedly a vyrovnaly na 7:7, v dalším průběhu již nedokázaly dotáhnout až desetibodový náskok soupeřek (13:23). Za stavu 14:24 Liberecké odvrátily tři mečboly, ale již ne čtvrtý.

„Už to byla zoufalá hra a hlavně hlavy dole. To by se proti takovému soupeři, jakým je Ostrava, nemělo stávat. Rozhodně je nepodceňuji, ale rozhodně to není žádný super tým, od kterého bychom měli dostat 0:3. A navíc doma,“ dodal nespokojený Hořínek.

Extraliga volejbalistek - 12. kolo:

Liberec - Ostrava 0:3 (-22, -23, -17), Brno - Olomouc 3:1 (23, 19, -12, 22), Střešovice - Frýdek-Místek 2:3 (18, -21, 21, -11, -5), Slavia Praha - Olymp Praha 3:0 (19, 23, 22), Šternberk - Přerov 1:3 (19, -16, -22, -16).

11.2.2011

Zástupci TOP 09 sledují výsledky sněmovních voleb. Markéta Pekarová Adamová. 21.10.2017
25

Ze sněmovních stran utratí nejvíc peněz za jeden hlas TOP 09

Volby 2017 - štáb ČSSD v Lidovém domě - Milan Chovanec, Lubomír Zaorálek a Bohuslav Sobotka.
15 15

Volební lídr ČSSD Zaorálek: Voliče nám vzalo ANO i Piráti

Bartoš jako Steve Jobs? Piráti „uloupili“ voliče a slavili

Jak by to vypadalo v pirátské domácnosti, pokud by se do sněmovny dostal nejen předseda Ivan Bartoš, ale i manželka Lydie coby desítka pražské kandidátky? „Mazali bychom si na střídačku svačiny,“ žertoval.

SLEDUJEME ON-LINE

Sečteno. ANO vítězem voleb. Do sněmovny pronikli i Piráti a STAN. Druhá je ODS

/VIDEO, FOTOGALERIE, ANKETA/ Ve Sněmovně bude nejvíc stran v historii - devět. Poslance získali ANO 2011, ODS, SPD Tomia Okamury, Piráti, KSČM, ČSSD, lidovci, Starostové a TOP 09. Novináři Deníku byli ve všech volebních štábech, vyjma SPD, kam jim nebyla udělena akreditace.

Prezidentské kandidáty překvapil velký pád ČSSD. Obavy mají u SPD

Některé uchazeče o Pražský hrad překvapil výrazný propad sociální demokracie, úspěch hnutí ANO očekávali. Řekli to v reakci na výsledek sněmovních voleb.

Lídři stran se vyslovili pro poměrné dělení funkcí ve Sněmovně

Volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek doufá, že v nové Sněmovně bude zachováno poměrné zastoupení stran ve vedení komory. Podle šéfa lidovců Pavla Bělobrádka by však bylo kontraproduktivní, kdyby bylo více než pět místopředsedů. Místopředseda vítězného hnutí ANO Jaroslav Faltýnek s konsenzuálním rozdělením funkcí souhlasí, avšak připustil, že dohoda bude kvůli vysokému počtu zastoupených subjektů složitá. Politici to řekli v povolební debatě České televize.