"Nabídli mu to ještě předtím, než jsem se stal ředitelem," řekl Norman v rozhovoru pro Fox News. "Tiger je hvězda a samozřejmě, že chceme, aby u nás hráli ti nejlepší z nejlepších," dodal bývalý první golfista světového žebříčku.

Šestačtyřicetiletý Woods už dříve prohlásil, že s odchody hráčů k LIV nesouhlasí. "Otočili se zády k někomu, kdo jim pomohl dostat se tam, kde jsou," prohlásil vítěz rekordních 82 turnajů.

Nová série LIV je financovaná Saúdskou Arábií a hráčům nabízí štědré odměny a volnější kalendář. Z PGA už přetáhla několik hvězd včetně člena Síně slávy Phila Mickelsona, na což dosud dominantní okruh reagoval jejich vyloučením.

Americký golfista Justin Thomas zvítězil na turnaji kategorie major v Tulse a podruhé v kariéře vyhrál PGA Championship.
Golfista Thomas shrábnul tučný šek na 63 milionů. Pomohl mu proslov caddyho

Norman se také ohradil proti kritice za spojení LIV se Saúdskou Arábií. "To mi hlava nebere. PGA má asi 27 sponzorů, kteří se Saúdskou Arábií dělají ročně byznys za 40 miliard dolarů," uvedl.

"Když teď kvůli tomu kritizují hráče, tak proč nezvednou telefon a nezavolají šéfům těch společností a neřeknou jim, že s nimi nebudou spolupracovat, protože dělají byznys se Saúdskou Arábií?" prohlásil.