Kdo by to byl řekl, že si na tiskovou konferenci, kde se kromě představení dat a statistik z uplynulých dvanácti měsíců hovoří zejména o plánovaných projektech na další rok, najde cestu téměř dvoutisícovka platících fanoušků. Něco takového se však povedlo Oktagonu před rokem v Ostravě. A s podobnými ambicemi se úspěšná domácí organizace vrací i letos.

Český zápasník Jaroslav "Jubox" Pokorný bude jednou z domácích akvizic na manchesterské kartě.
Domácí celebrity, české naděje či Ir s ostudou. Oktagon poprvé rozpumpuje Anglii

Vloni se v tamější aule Gong odhalovaly zajímavé novinky v čele s unikátním milionovým projektem Tipsport Gamechanger. Ten se v průběhu letošního roku ukázal jako nesmírně poutavý, neboť kromě lákavých odměn pro zápasníky přivedl na scénu Oktagonu nové hvězdy. A historicky první vítěz bude korunován už za měsíc na jednapadesátém turnaji v O2 areně.

Další bohaté menu slibují promotéři žlutočerné organizace i na nadcházející tiskové konferenci v Ostravě, která proběhne v pátek 8. prosince. Na akci, jež bude předcházet jubilejnímu 50. galavečeru, dorazí rovněž několik samotných zápasníků. Nebude chybět ani setkání příštích soupeřů Patrika Kincla s Vlastem Čepem a Karlose Vémoly se Samuelem Krištofičem.

Nálož novinek a projektů, láká Oktagon své fanoušky

„Odhalení projektů, které to zase posunou na další level. Nálož novinek, představení plánů a mega projektů, staredowny těch nejočekávanějších zápasů a rovněž setkání s hvězdami jako Vémola, Kincl, Čepo, Keita, Krištofič, Buchinger či Peňáz. Tohle si rozhodně nenech ujít,“ nalákal Oktagon své příznivce prostřednictvím sociálních sítí.

 

Den před začátkem turnaje v ostravské aréně by mělo mimo jiné dojít také k odhalení druhého ročníku milionové pyramidy Tipsportu, protentokrát však v nové váhové kategorii.

„Představíme rovněž nové turnaje a velké bitvy na příští sezonu včetně Zápasu století 2,“ naznačili promotéři československé organizace. 

Patrik Kincl
Peníze jako v UFC? Chtěl jsem jen stejnou smlouvu jako Vémola, odmítá Kincl

Na následujícím jubilejním turnaji se nadto bude bojovat hned o dva tituly. V lehké váze si to o pás šampiona rozdají slovenští rivalové Ivan Buchinger s Ronaldem Paradeiserem, vrchol večera pak obstará bitva o krále pérové divize mezi Losenem Keitou a Nikem Samsonidzem.

Fanoušci, kteří si najdou cestou do auly Gong a zakoupí lístek za 50 korun, navíc přispějí na dobrou věc. Veškerý výtěžek ze vstupného totiž půjde na dětskou onkologii v Ostravě. „Lístky na minulou tiskovku šly poměrně rychle na dračku. Letos to očekáváme podobně,“ zakončil Oktagon MMA ve svém prohlášení.