Ve světě bojových sportů jde o jednu z vůbec nejoblíbenějších zápasnic. Američanka Paige VanZantová má na svém kontě duely v nejprestižnější organizaci UFC, poté zkusila štěstí v Bare Knuckle Fighting Championship (box bez rukavic, pozn. red.) a neznámou pro ni není ani wrestlingová organizace All Elite Wrestling.

Rodačka z Oregonu si zatím připsala třináct zápasů, ze kterých odešla osmkrát vítězně, přičemž dvakrát soupeřku knockoutovala před časovým limitem.

Zápasník Conor McGregor (vpravo).
Hvězda UFC přežila srážku s autem. McGregor: Pády z juda mi zachránily život

VanZantová je navíc fanoušky dlouhodobě považována za jednu z nejhezčích sportovkyň současnosti - na instagramovém účtu má tato pohledná Američanka přes tři miliony sledujících.

Během aktivní kariéry MMA zápasnice se tak vydala i na modelingovou dráhu, a zároveň díky odvážným fotkám na síti OnlyFans získala největší počet předplatitelů, který kdy zaznamenal nějaký sportovec.

Otisk rtěnky na kartičce

Popularity nyní Američanka využila ve prospěch svého manžela. Bojovník z organizace Bellator Austin Vanderford totiž založil společnost zabývající se obchodováním se sportovními kartami.

A jednou z kartiček ke koupi byla i ta s podpisem a otiskem rtěnky VanZantové.

Podle vyjádření osmadvacetileté Američanky byl o kartu nebývalý zájem. V konkurenci více než sta zájemců nakonec zvítězil sběratel, který zaplatil přes třináct tisíc dolarů (v přepočtu téměř 300 tisíc korun).

„Děkuji všem, kteří se do dražby zapojili, byl to pro mě opravdu skvělý zážitek,“ vzkázala zápasnice na svém instagramovém účtu.