„Fanoušky sedící v hledišti to plně nenahradí, ale věřím, že to přispěje k navození minimálně podobné atmosféry. Sám jsem na to zvědav a doufám v to nejlepší,“ těší se Utkání hvězd v netradičním podání Šimon Ježek.

Ve věku 74 let zemřela 11. prosince 2020 v Praze Hana Sitnianská-Mičechová, nejlepší česká moderní gymnastka historie
Zemřela Hana Sitnianská-Mičechová. Nejlepší česká moderní gymnastka historie

Guard děčínských Válečníků si jako kapitán Mazáků měl možnost vybrat svou vlastní zahajovací pětku. Jména však zatím nesmí prozradit. „Můj základ utvoří mí dobří kamarádi, které rád uvidím po delší době pohromadě. Bude to takové jádro dobré party,“ naťuknul Ježek trochu tajemně v tiskové zprávě.

Ježkovým protivníkem v souboji s Mladými puškami bude rozehrávač pražského USK Ondřej Sehnal. Oba kapitáni si to spolu rozdali v minulém finále 1ON1 Challenge. Uspěl Sehnal. Letos možná dojde na odvetu. „Já samozřejmě doufám, že los a průběh soutěže bude příznivý a dovolí nám se spolu znovu utkat, protože každý náš duel měl dosud velmi slušné parametry,“ těší se Ježek nejen na případnou třicetitisícovou prémii, kterou si odnese vítěz klání.

Tradiční akce 

Dalšími tradičními akcemi budou soutěž nejlepších trojkařů Hyundai 3-Point Shoot-out a smečařů Basketking Slam Dunk Contest. I tady vítězové shrábnou prémii 30 tisíc korun.

Sokolský Běh republiky v Děčíně.
Závody ve vlnách. Sokolský běh republiky se uskuteční na pěti místech

Pozor! Kdo touží být mezi vyvolenými, kteří budou fandit v digitálním hledišti pro 21. století, a zároveň si chce zahrát o zajímavé ceny, měl by co nejdřív vyplnit dotazník na All Star webu nbl.basketball/asg/p42, vyčkat na další informace a hlavně 30. prosince od 14:45 sledovat se zapnutou webovou kamerou dění v ústecké aréně na Slunetě.