Natáčení probíhalo v Hradci Králové a do projektu producenta a zpěváka Milana Šatníka se spolu s řadou osobností ze společenského a sportovního života zapojili i zdravotníci, záchranáři či podnikatelé, které pandemie nějakým způsobem zasáhla. Vzkaz všech je jediný - společně to zvládneme.

Výtěžek půjde na Aquapuru, nadační fond Pavla a Moniky Staňkových, který podporuje lidi s poruchou srážlivosti krve.

„Jsme v tom opravdu všichni společně. Muzikanti, číšníci, kadeřníci, manažeři, sportovci a mnoho dalších. V tuto chvíli nejde o to, jaké má kdo postavení, ale o to, že se situace týká nás všech a velice tvrdě nás zasáhla,“ říká Milan Šatník, autor písně.

Dobrá věc, shodli se účastníci

Dalšími interprety jsou Martin Harich, Kamila Nývltová, Natálie nebo chlapecký sbor Boni Pueri. „Jsem ráda, že jsem se mohla projektu zúčastnit a alespoň takto podpořit lidi v této těžké době,“ řekla Natálie Grossová. Na projektu se dále podílejí společnost Kvak Events a neziskový spolek Hradec si pomáhá. Mediálním partnerem je Deník.

| Video: Youtube

K hlavním tvářím videoklipu patří i přední hradečtí sportovci. „Líbí se mi to a rád projekt podpořím, protože současná situace už je dlouhá a únavná. Je fajn, že lidi z Hradce dokážou držet spolu. Věřím, že to všichni dáme,“ prohlásil Radek Smoleňák hokejista Mountfieldu HK, který při natáčení videoklipu stihl zaučit i týmového kolegu Richarda Nedomlela.

Odkaz na charitu:
https://aquapura.cz/


Odkaz na web k videoklipu:
https://www.jsmevtomvsichnispolu.cz/

„Já už jsem před kamerou ostřílený, ale Richard byl nováček, musel jsem ho trochu zaškolit,“ rozesmál se Smoleňák. „Byl bych rád, kdyby tenhle klip zvedl lidem náladu,“ dodal už s vážností.

„Doba je těžká pro všechny. Tohle může lidi povzbudit,“ přidal se Radim Ottmar, ikona hradeckých fotbalistů.

Podpora charity

Sílu zlomit soupeře ztělesnil David Dvořák, bojovník MMA. „Dobrá věc. Věřím, že to pomůže, zviditelní město a v neposlední řadě podpoří charitu,“ poukázal zápasník světové třídy.

Vůli doběhnout do cíle představuje atletka Eva Vrabcová Nývltová. „V téhle době je každá věc pro zlepšení nálady moc potřeba. Navíc je spojená s charitou. Ráda pomůžu,“ řekla česká olympionička.