Sagan (který se "proslavil" také kontroverzním štípnutím hostesky do jejího pozadí) věří, že na slavném podniku může potřetí za sebou uspět. Tedy získat zelený trikot pro vítěze bodovací soutěže. A proto ono kolo.

"Superhrdina může dokázat cokoliv. A Wolverine je mimořádný v tom, že se může obnovovat a regenerovat," řekl Sagan na tiskové konferenci týmu, na kterou naavíc přišel s účesem podobným Wolverinovi.

"Uvidíme, jak mi to pomůže," dodala k výzdobě kola čtyřiadvacetiletá spurtérská hvězda, která si v minulosti již vysloužila přezdívku "Terminátor", vztahující se ke zcela jinému filmovému hrdinovi.

Výrazným doplňkem na Saganově kole je část jeho tváře na horní části rámu, jíž dominují výrazně zelené oči.

"Jezdíme jako tým v zelených dresech a já bych chtěl znovu to zelené tričko, i proto je tam tenhle obrázek," uvedl na čtvrteční prezentaci všech týmů Sagan, který bodovací soutěži v minulých dvou letech na Tour jasně kraloval.

Zaujaly i stroje dalších členů stáje Cannondale, kteří si je nechali vyzdobit různými motivy zvířat nebo superhrdinů. Například Američan Ted King, jenž by měl na 3664 kilometrů dlouhé trati patřit k hlavním Saganovým pomocníkům, si vybral obávaného medvěda grizzlyho.

"Když se mě ptali, co tam budu chtít, odpověděl jsem, že humra, protože jsem z New Englandu," připomněl King region USA, s nímž je humr spojený. "Ale humři se jedí, což není zrovna nijak senzační. A grizzly je z Ameriky. Jako já. Taky je vysoký. A taky má rád lososy, v čemž je definitivně stejný jako já," vysvětloval svou volbu King.