Švancara chce vyhrát za každou cenu. "Buďto mě zabije, nebo já jeho. To je jednoduché. Vím, že se v boxu nesmí údery pod pás, ale mě je to jedno. Prostě ho trefím na kule a uvidíme, jak se s tím popasuje, zda si pak vezme suspenzor, nebo ne. Každopádně ho rozhodím, vletím na něj a pak ho dorazím svojí pravačkou. Budu první, kdo ho knokautuje," nezapřel Švancara pověst šoumena a baviče. Dodal, že je připraven bránit brněnskou tvrz. "Vím, že se Lukáš narodil v Brně, ale už je Ústečák, takže ho žádné milé přivítání nečeká. I sanitka pro něj bude připravená," řekl bývalý ligový útočník.

Exhibiční zápas mezi youtuberem Loganem Paulem (vlevo) a neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem (vpravo).
Mayweather youtubera nesundal. Šaškárna, odsoudil Konečný. On pornoherce zmlátil

Švancara se již prý začal na duel připravovat, i když na box se zaměřovat nechce. "Určitě se chci bez trička ukázat ve formě. Dokonce jako Rocky plánuji celý měsíc skákat přes švihadlo. Rukavice ale navléknu až 5. března, protože já jdu do všeho takhle po hlavě, bylo to tak s tenisem, hokejem, se vším," řekl.

Naposledy boxoval před rokem

Konečný se 5. března v Brně představí v exhibičním zápase, v němž se postupně utká s trojicí soupeřů. Do ringu proti němu nastoupí kromě Švancary i podnikatel a podporovatel boxu Petros Karidis a zpěvák a frontman skupiny Eddie Stoilow Jan Žampa. "Exhibice bude charitativní a výtěžek v řádech desítek tisíc korun půjde na dobrou věc," uvedl v tiskové zprávě třiačtyřicetiletý Konečný, který naposledy boxoval loni v únoru na akci v Ústí nad Labem, kterou sám pořádal.

Lukáš Konečný zvítězil i ve druhém návratu do ringu.
Koronavirus, návrat do ringu a výhra. Konečný se smál: Měsíc jsem nechlastal

I v Brně bude působit jako promotér a spolupořadatel, je totiž jednou z hlavních tváří projektu "Tohle je box", jehož bude galavečer součástí. Hlavními zápasy akce budou titulové duely. O pás domácího šampiona v polotěžké váhové kategorii se utkají Michal Ryba a Jozef Jurko, v supertěžké váze proti sobě nastoupí Tomáš Šálek a Pavel Šour. V ringu se vedle toho představí i česká ženská jednička Fabiana Bytyqi.

Konečného čeká exhibice proti trojici soupeřů podruhé, v prosinci 2013 ji absolvoval v pražské Lucerně a jedním z jeho soupeřů byl tehdy Žampa. "Myslím, že mi chce vrátit tehdejší nakládačku," podotkl Konečný.