Finále prestižní světové série Global Champions se uskuteční v pražské O2 areně potřetí v řadě. Vstupenky na galashow jdou do prodeje již ve čtvrtek 10. prosince. „Jak při premiéře, tak v rámci druhého ročníku nás zájem veřejnosti o vrchol parkurové sezony potěšil - a proto jsme se rozhodli vyjít jim vstříc a začít s prodejem vstupenek na třetí ročník už v prosinci. Věřím, že pro spoustu fanoušků parkurového sportu bude vstupenka na Prague Playoffs dobrým tipem na vánoční dárek,“ říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Global Champions Prague Playoffs a zástupce organizátora - Czech Equestrian Teamu.

K dispozici budou denní vstupenky, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky bude možné zakoupit prostřednictvím sítí Ticketmaster (www.ticketmaster.cz) a  Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Parkurová jezdkyně Anna Kellnerová se zúčastnila 18. listopadu 2019 v Praze novinářské prohlídky prostorů O2 Areny před parkurovou soutěží Prague PlayOffs, která bude vyvrcholením série Global Champions.
Elitní parkuroví koně a jezdci v Praze. Kellnerovou drásá, že nebude v sedle

Základní informace

Název:                               Global Champions Prague PlayOffs

Termín:                             19. - 22. listopadu 2020

Dějiště:                              O2 arena, Praha

Účast:                                16 nejlepších týmů světa + 18 nejlepších jezdců světa

Vstupenky:                       denní vstupenky, balíček vstupenek na celou akci v sítích Ticketmaster a Ticketportal

• LGCL – Longines Global Champions Tour je prestižní světová série pořádaná v největších světových destinacích včetně Mexico City, Monaka, Miami Beach, Šanghaje, Londýna, Paříže, Říma nebo v katarského Dauhá. V průběhu roku se uskuteční 19 kol v rámci Velkých cen jednotlivých závodních mítinků. Do vrcholných soutěží, v nichž je možné sbírat body do žebříčku, postupuje vždy nejlepších 25 jezdců z dílčích kvalifikací.  Vítězové pak získají právo startovat v Super Grand Prix při Global Champions Prague PlayOffs . (www.globalchampionstour.com)

• GCL - Global Champions League je týmová soutěž pořádaná souběžně s Longines Global Champions Tour. V průběhu roku se uskuteční 19 kol, v závěru sezony se v rámci Global Champions Prague Playoffs utkají o tzv. Super Cupu. Dvanáct z nich se utká první den ve čtvrtfinále, čtyři nejlepší postupují rovnou do semifinále, kde se potkají s osmičkou postupujících. Finále Super Cupu je otevřené již pouze pro šest nejúspěšnějších celků.  (www.globalchampionsleague.com)

• CET – Czech Equestrian Team je akciovou společností, která vznikla s myšlenkou podpořit rozvoj jezdeckého sportu v České republice. Na prvním místě je pro společnost podpora talentovaných sportovců, lidí i koní, a také propagace jezdectví mezi laickou veřejností. V roce 2018 se poprvé stal spolupořadatelem Global Champions Prague PlayOffs. (www.c-e-t.cz)