"Tiger Woods byl dnes ráno v Kalifornii účastníkem autonehody, při níž utrpěl mnohočetná zranění nohou. Nyní je na operačním sále," oznámil Woodsův agent Mark Steinberg. Přesný rozsah zranění zatím není znám.

Podle amerických médií má slavný sportovec, jenž na elitním okruhu PGA vybojoval 82 titulů, střední až vážná zranění, kritická zvláště v oblasti dolních končetin. 

Televizní stanice CNN informovala o tom, že Woodse museli z vozu vyprošťovat hasiči. Podle policie nebylo do havárie zapleteno žádné další vozidlo a Woods byl ve svém autě sám.

Záběry z helikoptéry televizní stanice KABC-TV z místa nehody ukázaly vůz na boku vedle silnice s čelní stranou těžce poničenou a s vystřelenými airbagy.

Zdroj: Youtube

Pětačtyřicetiletý vítěz 15 majorů se v poslední době zotavoval po páté operaci problematických zad. Původně očekával, že se po odstranění úlomku meziobratlové ploténky, která mu tlačila na nerv a způsobovala bolesti, ke hře vrátí v polovině března. Na začátku týdne ale připustil, že rekonvalescence nejde podle předpokladů a možná nestihne dubnové Masters.