"Když máte na hřišti tým plný střelců, tak proč nepřihrávat? Byl tam KD (Durant), Blake (Griffin) a Kobe (Bryant) na křídlech… Lepší to být prostě nemůže," řekl po zápase Paul, který cenu pro hvězdu utkání dostal jako první hráč Los Angeles Clippers v historii.

V dresu Východu dal nejvíc bodů Carmelo Anthony (26), Dwyane Wade přidal 21 a LeBron James 19. Výběr Východu dotahoval manko, ale Západ si třetí vítězství za sebou nenechal ujít.

Dvaašedesáté utkání hvězd nabídlo tradičně mnoho pohledných smečí, ale v závěru zápasu se začalo i bránit. Bryant například hned dvakrát zblokoval při střelbě Jamese. "Jsem známý svojí obranou, umím bránit a docela chytře," pochválil se Bryant. "Všechno to bylo v dobrém duchu. Jsme jen dva chlapi, kteří rádi soupeří, takže jsem se dobře bavil," konstatoval James.

V den utkání oslavil 50. narozeniny nejlepší basketbalista historie Michael Jordan, který nechyběl v hledišti stejně jako bývalé hvězdy pořádajícího klubu Hakeem Olajuwon a Jao Ming, sprinter Usain Bolt nebo raper Jay-Z se zpěvačkou Beyoncé.