„V únoru jsem dostala poslední výplatu a říkala jsem, že jsem ochotná vydržet bez peněz do června, července. Když to vypadalo, že žádné zápasy nebudou, řekla jsem si, že mi nic jiného nezbývá, a nastoupila jsem do práce. Nechtěla jsem žít z úplných rezerv. Zrovna se uvolnilo místo na dětské ergoterapii, což byla moje vysněná práce,“ svěřila se Bytyqi, kterou čeká 25. září v Ústí první galavečer od konce listopadu.

Práce s dětmi s různým typem postižení ji naplňuje. „Práci už nebudu opouštět. Našla jsem se tam, baví mě a chci to skloubit dohromady s boxem,“ prozradila.

Na tiskovou konferenci před akcí si odskočila během polední pauzy. „Práce mě neomezuje v tréninku, jen se musím přizpůsobit. Takže trénuju ráno před prací a večer po práci,“ líčila malá blondýnka.

I Tomáš Šálek bude muset do práce. „Po chystaném zápase začnu dělat na stavbě v rodinné firmě. Chci se naučit s bagrem a udělat si řidičák na náklaďák. Přece jen se boxem nebudu život celý život,“ naplánoval si. „Není to ideální, ale jinak to teď nejde udělat,“ přiznal trenér Lukáš Konečný.