Na vrcholovém turnaji porazily squashistky pouze Švýcarsko 2:1, v rozhodujícím utkání ovšem podlehly Walesu 1:2. Dvě výhry na turnaji zaznamenala česká jednička Anna Sermeová. Proti Němkám a Švýcarkám musela obracet nepříznivý stav, když její soupeřky držely mečbol.

„Se svými výkony jsem spokojená, na kurtu jsem nechala všechno. Převládá ale zklamání. V kritických chvílích se nám nedařilo,“ uvedla Sermeová. Na jedno vítězství dosáhly Olga Kolářová a Natálie Babjuková.

Squashisté si na mistrovství připsali jen jednu remízu proti Dánsku a v elitní divizi skončili poslední. Dvě výhry vybojoval nováček Viktor Byrtus, jeden zápas dokázali ovládnout Ondřej Uherka a Jakub Solnický. Náročné souboje bez vítězství absolvovala česká jednička Daniel Mekbib. „Všichni jsme nechali na kurtu duši, ale prostě jsme neproměnili své šance. Týmy byly silné. Rvali jsme se s lepšími soupeři,“ řekl Mekbib.

Češi si tak napřesrok zahrají o divizi níže. „Chceme se co nejdříve vrátit do elitní skupiny. Určitě na ni máme,“ vytyčil cíle Roll.