V pátek večer byla rallye zahájena na Resslově náměstí v Chrudimi, kde mohli diváci obdivovat nejen nablýskané kapoty závodních vozů, ale i krásná těla dívek v rolích svůdných „policistek".

V sobotu ráno se už na trati rozburácely motory a podívaná mohla začít. Vesnice byly uzavřené a z mnoha obyvatel se stali fandové zdravící posádky. Nebyla by to správná rallye bez karambolů, které ale nebyly vážné. Hlavní pořadatel Marek Šimík včera projížděl obce a zjišťoval všechny závady, které je třeba dát do pořádku. „V Janovicích jsou dva poškozené sloupky, v Bratroňově došlo k poškození oplocení. Odnesla to cedule s názvem obce Pohled a jedna turistická značka. V Podlíšťanech je poškozené zábradlí. To vše bude samozřejmě uvedeno do původního stavu," ujistil Šimík.

Rallye se zúčastnilo 126 posádek. Závodníci ji přežili ve zdraví, pouze jeden byl s lehkým zraněním převezen do nemocnice, odkud ho včera propustili. „Tak obrovská účast svědčí o tom, že je náš závod vyhledávaný a nikdo nemá zájem létat ve velkých rychlostech po rovinkách. Právě pro bezpečnou jízdu jsou zatáčky ideální a podle ohlasů, které máme, si je soutěžící týmy skvěle užily," dodal Marek Šimík.