První dvě pátrání se již podařilo dotáhnout do konce. První skončilo šťastně, mladík byl u matky na Karlovarsku, druhé bohužel tragicky, když 26letý muž byl nalezen oběšený.

Podobného konce se obávají policisté i nyní, neboť pohřešovaný Jan Krbec, kterého hledají již několik dnů, měl finanční problémy, a tak není sebevražda vyloučena.

Pohřešovaný Jan KrbecJan Krbec, věk 37 let, bytem Třeboň, okres Jindřichův Hradec, odjel 3. října v 9 hodin ze svého přechodného železnorudského bydliště svým vozidlem Volkswagen Passat neznámo kam. Od té doby se po něm slehla zem.

„Pohřešovaný měří 175 až 180 centimetrů, je střední postavy, vlasy má rovné a krátké a má čelní pleš s pěšinkou uprostřed. Na sobě měl černé riflové kalhoty, bílou mikinu s černými proužky na rukávu, černé tenisky a černou softshellovou bundu na zip značky Alpine," uvedla klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová, která potvrdila, že muž měl finanční problémy. „Může se zdržovat i v zahraničí," dodala.

„Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pohybu či výskytu pohřešovaného muže, aby neprodleně podali zprávu na linku 158 nebo na policejní služebnu, případně na telefon číslo 974 334 111," dodala Ladmanová.