Jeho trasa vede zhruba přes čtyřicet českých a slovenských měst. 

Křížem krážem po ČR

Začátkem měsíce kamion vystartoval z Ostravy a postupně zastavoval v dalších městech. V nejbližších dnech navštíví ještě například Horažďovice, Milevsko, Pardubice či Náchod, abychom uvedli alespoň část bohatého cestovního programu.

Seznam zastávek najdete na přiložené mapě, nebo také na webové adrese www.coca-cola-vanocni-kamion.cz.

Coca-Cola pohádkový kamion přiváží do českých měst kouzlo VánocCoca-Cola pohádkový kamion přiváží do českých měst kouzlo VánocZdroj: Coca-Cola

Snahou organizátorů je, aby celá akce probouzela v lidech ušlechtilé vlastnosti, jakými jsou štědrost a laskavost. Kamiony jsou neodmyslitelnou součástí vánoční atmosféry již více než třicet let.

Letošní motto zní: „Objevte Santu Clause v sobě samých!“

Coca-Cola se i tentokrát spojila s Českým, resp. Slovenským červeným křížem, a veškeré tržby z akce daruje lidem v nouzi. Návštěvníci na zvláštní obrazovce uvidí částku, která se již vybrala, a také to, jak roste. Coca-Cola v ČR a SR věnuje Červenému kříži milion korun.

Kromě vánoční atmosféry totiž kamiony přivážejí i výborné občerstvení, na jehož přípravě se podílela známá kuchařka a komička Chili Ta. Ochutnat je možné například dvě verze hot dogů, které doplnila o originální omáčky včetně slavné čilipasty.

Snímek na památku

„Rádi bychom ukázali, že každý z nás může v sobě objevit skrytého Santu Clause a přičarovat všem kolem pravé kouzlo Vánoc. Koupí občerstvení i dárkových předmětů u kamionu pomáhá každý,“ uvedla Veronika Němcová ředitelka komunikace a společenské odpovědnosti společnosti Coca-Cola pro ČR a SR.

Ve svítícím kamionu si návštěvníci mohou se živým Santou Clausem udělat také fotografie na památku. 

Pojeďte na Severní pól

Vylepšete si Vánoce a soutěžte o skvělé ceny včetně výletu za polární kruh!

Coca-Cola navíc nyní rozdává nezapomenutelné zážitky i skvělé dárky. Je jedno, jestli ji pijete z lahve nebo plechovky, do losování se může zapojit každý. Zkuste štěstí, třeba Santa Claus vezme s sebou za polární kruh právě vás.

V první řadě naskenujte QR kód, který najdete pod uzávěrem speciální edice nápojů Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta Orange, Sprite a všech nápojů Kinley. Přenese vás do kouzelného světa Coca-Cola aplikace.