Čas letních dovolených s sebou nese spoustu nových zážitků, ale také rizik. Milovníci adrenalinových sportů mohou v zahraničí utrpět úraz, stejně jako milovníci exotických alkoholických nápojů. Jak si tedy užívat výlet do zahraničí naplno a bez obav? Řešení nabízí AXA cestovní pojištění, které své klienty kryje, ať už se vydají kamkoliv po světě. 

Vždy dostupná asistenční linka

Díky non-stop asistenční lince se lidé s pojišťovnou spojí kdykoliv. Stačí jen, aby klienti v případě problémů sdělili operátorovi, co se jim stalo. Pojišťovna jim pak doporučí služby ověřených lékařů, nemocnic či autoservisů, a to v jakékoli lokalitě, kde se zrovna volající nacházejí.

V jiném případě za nimi rovnou vyšle potřebnou pomoc, ať už klient potřebuje lékaře, či odtahovou službu. AXA cestovní pojištění, které disponuje celosvětovým pokrytím zdravotnických zařízení, uhradí veškeré náklady na ošetření, nebo nezbytnou pomoc a zajistí i bezpečný převoz zpět domů. Pojišťovna má nejvyšší limity krytí a pojištění si lze sjednat rychle a jednoduše online odkudkoliv na světě.  

Individuální cestovní pojištění si navíc lze zařídit v kombinaci s příbuzným pojištěním. Nabídka zahrnuje storno i digitální kartičky, díky nimž si klienti budou moct užít dovolenou, i když se objeví nějaké nepříjemnosti.

Češi mají možnost konzultovat svůj stav po telefonu s lékařem, který je dostupný 24 hodin a sedm dní v týdnu. Jim, slovenským i polským cestovatelům pojišťovna také pomůže vyřešit například problémy s autem. Takzvanou auto asistance nabízí AXA cestovní pojištění také zvlášť, jako samostatný produkt.  

Balíčky vyhoví i těm nejnáročnějším

Lidé si mohou vybrat ze tří hlavních balíčků. Největší komfort nabízí Excelent, který se vyplatí pokud si klienti chtějí užívat naplno kdekoliv po světě.

Nejvyšší limity jsou 500 milionů korun na léčebné výlohy včetně nákladů na repatriaci či zásah horské služby a 25 milionů na způsobené škody na zdraví. Dílčí limit 25 miliónů korun je navíc určen pro léčebné výlohy související s onemocněním covid-19, a to v oblastech, kam Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Světová zdravotnická organizace nebo obdobná instituce nedoporučují cestovat nebo doporučují tyto cesty odložit. 

V ceně je navíc i pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku či pojištění cesty letadlem. A k tomu AXA cestovní pojištění chrání také domácí mazlíčky svých klientů. Balíček Komfort je zase určený těm, kdo se chystají na klidnou a nenáročnou dovolenou po Evropě. Limity jsou 5 milionů korun na léčebné výlohy a 1 milion na způsobené škody na zdraví. Cena zahrnuje také pojištění zavazadel, právní asistenci a v neposlední řadě odpovědnost za škodu na majetku.

Balíček Reference pak bude nejvíce vyhovovat těm, kteří se chystají na klidnou a nenáročnou dovolenou po Evropě. Limity má určené následovně: 5 milionů korun na léčebné výlohy a 1 milion na způsobené škody na zdraví.

Také zde cena zahrnuje pojištění zavazadel, právní asistenci a odpovědnost za škodu na majetku. 

Připojištění na auto, sport i alkohol

AXA cestovní pojištění také nabízí různá připojištění. Kromě auto asistence, rizikových sportů a produktu Drink povolen, který klienty kryje například při úrazu po ochutnávání alkoholických nápojů, se jedná třebao balíček Práce a studium.

Jak název napovídá, jedná se o účinnou ochranu před nepříjemnými situacemi vzniklými při práci či studiu v zahraničí.

V nabídce se nachází také Připojištění půjčeného vozidla či chronických onemocnění. Zájemci navíc mohou získat AXA cestovní pojištění za poloviční cenu.

Stačí jen naskenovat QR kód.

close QR kód AXA info Zdroj: AXA zoom_in