Abyste byli dovnitř vpuštěni, budete se muset prokázat některým z dokumentů. Jednou z možností je přinést certifikát o absolvování očkování, alespoň dvaadvacet dní od první dávky. Dále potvrzení o prodělání covidu, ne však starší než sto osmdesát dní a ne méně než je povinná karanténa. Akceptují se také certifikované testy: antigenní test s platností ne více než tři dny nebo PCR test ne starší než sedm dní.

Roboti by kromě zmrzliny mohly připravovat i kávu nebo míchané nápoje.
Jednou robotí točenou. V Brně připravují stánek s robotí obsluhou

„Bohužel nebude uznáno samotestování, vystavené zaměstnavatelem, školami a podobně,“ konstatuje mluvčí města Eva Hanzlíková. Děti do 6 let budou od všech kontrol osvobozeny. Návštěvníci budou také muset uvnitř aquaparku nosit respirátor.Provoz zahájí i plavecká škola Šupinka, která nabídne kurzy plavání pro rodiče s kojenci, pro školy, kroužky, ale také individuální plaveckou výuku.

„Jsme rádi, že můžeme aquapark otevřít veřejnosti. Prosíme o dodržování vládních nařízení a na všechny návštěvníky se moc těšíme,“ dodává ředitel aquaparku Vít Odstrčil.Další informace jsou k dispozici na www.aquapark-kravare.cz.