Stačí mít slevovou kartu a kupóny, které najdete na webu nakupy.denik.cz. Ty pak využijete jak při nakupování na e-shopech, tak i v otevřených kamenných obchodech. Stačí si jen vybrat.

Pomalu nastává čas, kdy odložíme teplé svetry a kabáty a ze skříní vytáhneme jarní kousky. Pokud si potřebujete obměnit šatník, využijte slev v řadě e-shopů, které čtenářům Deníku nabízejí jarní kolekce hned od několika značek.

Vybrat si můžete z nabídky Outdoor-Fashion.cz či Different.cz, sáhnout můžete také po nové jarní kolekci švédské značky Cellbes.

Majitel firmy František Bernold
Podnikatel z Ostravy si potrpí na kvalitu. Odkoupil školu a učně vychovává sám

Nezapomněli jsme ani na boty, které s Deníkem výhodně pořídíte například na e-shopu Footshop. Pro dámskou, pánskou a dětskou obuv můžete využít nabídky obchodního centra Varyáda a Central Most.

Nezapomínejte ani na sportovní oblečení. Vybrat si můžete zboží z A3 SPORT nebo HUSKY CZ, kde kromě jiného najdete také vybavení na outdoorové aktivity.

Abyste své výkony mohli měřit, využijte velké slevy například na sportovní hodinky SUUNTO, které nabízí H.S.H Sport. Zde najdete také velký výběr společenských her, které potěší zejména vaše děti.

Pomocníci do domácnosti

S Deníkem si můžete výhodně dovybavit také domácnost. Na e-shopu Světla24.cz využijte slevy na svítidla, bytový textil a designové

doplňky vám nabídne Cellbes, v Ovečkárně pak najdete vlněné lůžkoviny, ale třeba také teplé ponožky a deky, které vás v chladných jarních večerech zahřejí.

Širokou nabídku domácích spotřebičů nejen do kuchyně najdete v Home&Cook, využít ale můžete i Mall.cz. Sluchátka nebo vybavení k počítači koupíte levně na e-shopu Smarty.cz.

Tomáš Prouza
Tomáš Prouza: Povinné kvóty na potraviny jsou nesmyslné a nebezpečné

Deník myslí také na vaše zdraví, proto pro vás spolu s Lékárnou Matěj připravil slevu na dvojkové respirátory. Kvůli novým brýlím vyhledejte odborníky v optikách Axel Optik.

Pokud se chystáte na velký jarní úklid, využijte nabídky z drogerie TETA, kde se slevou koupíte produkty značek CIF, SAVO, Colgate či Palmolive. Využít můžete také sortiment z e-shopu Econea, který nabízí trvale udržitelnou kosmetiku, ekologickou drogerii a zero-waste produkty.

S Deníkem můžete také zvolit jednodušší způsob nakupování. Pomůže vám s tím odložená platba Mall Pay.

Slevové kupóny a karty

Konkrétní nabídku slev a dárků od partnerů Deníku najdete na webu nakupy.denik.cz. Tam si také můžete stáhnout slevové kupóny a kartu. Kupóny využijete nejen na e-shopech, ale také v otevřených kamenných obchodech.

Výhodou je, že slevy můžete využít opakovaně, stejný e-shop lze tedy navštívit i několikrát po sobě. Slevová karta je přenosná, využije ji tak například vaše rodina či přátelé.