Libor HolubLibor HolubZdroj: BEFirma nabízí příspěvek na služby elektrikáře a odborníka i zajistí. Elektřinu servis lze využít třeba na úpravu, opravu či údržbu domácí elektroinstalace nebo na zapojení sporáku, digestoře či bojleru, případně i na revizi elektroinstalace. 

Bohemia Energy spustila i dlouhodobý monitoring elektrikářských prací napříč celou ČR. Na základě tohoto monitoringu stanovuje průměrnou hodinovou sazbu a cenu cestovného. Firma rovněž na sebe převezme i odpovědnost za řešení případných reklamací, zákazník se tak nemusí starat o jejich vyřízení.

Pro zákazníky vybraných produktových řad stačí zavolat na bezplatnou servisní linku 800 310 310 a nahlásit požadavek.

Operátor následně zajistí vhodného odborníka. Využitím této služby ušetří odběratelé spoustu času se sháněním kvalitního elektrikáře, a navíc obdrží každý rok bonus 3000 Kč na elektrikářské práce.

„Jak nejlépe bonus čerpat, rádi poradíme prostřednictvím bezplatné servisní linky nebo mailem. Využít jej můžete dokonce i na služby vámi vybraného elektrikáře. Váš soused či kamarád tak nepřijde o práci, jenom ji zaplatíme my,“ upřesňuje obchodní ředitel společnosti Libor Holub.