HONOR je zpět a v plné síle. To ukazuje i prvním vlajkovým modelem po svém osamostatnění. HONOR 50 v nádherném designu s duálním prstencem na zádech vychází nejen z inspirace vzhledu klasického prvního analogového fotoaparátu, ale i ze šperkařského řemesla.

I proto si HONOR vybral za lokálního partnera českou značku PRECIOSA, se kterou připravuje limitovanou sérii krytů právě na tuto novinku. 

V čele s 108Mpx hlavním zadním fotoaparátem, tzv. bokeh efektem na předním selfie fotoaparátu nebo širokoúhlým fotoaparátem nabízí HONOR 50 opravdu našlápnutou výbavu pro focení i natáčení na velmi vysoké úrovni.

Pro natáčení navíc najdete ve výbavě mnohem víc vychytávek, jako je např. natáčení na zadní a selfie kamery zároveň nebo přidání obrázku do právě natáčeného videa, to ocení určitě všichni, kdo rádi připravují tutoriály.

HONOR 50 je opravdu top telefon ve své kategorii, navíc s plnou podporou Google služeb nebo nově 5G sítě. Ze strany zákazníků už je opravdu velký zájem díky slibné ceně.

Ještě do 14. 11. jej pořídíte už od 11 490 Kč. V redakci jsme právě odstartovali testování této pěkně našlapané novinky. Počkejte si na ni.

Zdroj: HONOR Technologies