Pořádající Notel NH Collection Olomouc Congress spolu s Radiem Haná hosty uvítají již 18. listopadu v prostorách hotelu. O atmosféru večera se postará smyčcové trio Inflagranti, zpěvačka Monika Bagárová a moderátor Jan Smetana.

„Těšit se můžete na moravská i špičková vína z Itálie, Portugalska, Slovenska a jižní Ameriky doplněna o gastronomické lahůdky šéfkuchaře Miroslava Fojtíka a jeho týmu. Nechte se překvapit,“ láká Tomáš Rousek, ředitel hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Svou energii, spolu s elektrickými smyčcovými nástroji ve spojení s klasickou i moderní hudbou, vnese do sálu trio Inflagranti. Svůj hlas přidá finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová a o nevšední hudební zážitky je postaráno. Celým večerem vás provede moderátor České televize Jan Smetana.

„A to není zdaleka vše. K tanci a poslechu zahraje profesionální moravská kapela Kanci Paní Nadlesní, v restauraci Sal de Mar zazní hity od DJ Radia Haná a připraven je pro vás i zážitkový fotokoutek s rekvizitami, těšíme se na vás,“ dodává Marek Berger, ředitel spolupořádající eventové agentury Forsberg.

Vstupenky jsou dostupné formou partnerství i volného prodeje. Více informací je na webu slavnostvina.cz