Vyzkoušet mohou nové kombinace chutí v podobě nealkoholických pivních drinků od Birellu a dalších nealkoholických nápojů.

Tím hlavním tahákem bude pravidelná barmanská show a zejména možnost ochutnat netradiční nealkoholické koktejly, které vás oslní svou vynikající chutí.

Hlavní roli v recepturách budou hrát osvěžující radlery od Birellu, které nealkoholickým míchaným drinkům dodají svěžest i lahodnou chuť ovoce.

Co takhle dát si B-Spritz

Nealkoholická pivní varianta známého italského aperitivu skvěle chutná, a navíc si ji můžete vychutnat i během sportování. Jak na ni?

Do vinné sklenice naplněné ledem stačí přidat 5 cl originálního aperitivu Crodino Biondo,6 cl Viante Frizzante, 6 cl Birellu a 1 cl Monin Grenadiny. Pak stačí lehce promíchat a na ozdobu přidat kousek maracuji a voila, je tu B Spritz!

Pop-up bar na svahuZdroj: se svolením Birell

Drinky pravých Samurajů

Dalším tipem je Birell Samurai Shot z kategorie „ski shots“, který se stal kultovní záležitostí v zahraničí. Je skvělý jako přípitek, výborně chutná jako dezert a díky obsahu kofeinu nahradí i kávu. Potřebovat budete 10 cl Birellu Malina & Limetka, 10 cl Bohemsca zahradní limonáda malina & máta a 4 cl Samurai shot Sweet Flower. Stačí v šejkru lehce promíchat lžičkou a nalít do skleniček na klasické panáky.

Kde najdete pop-up bary od Birellu

4.- 5. března Bílá

11.-12. března Harrachov

Další info