Po dobu zásahu hasičů byla do půl deváté Rozvadovská spojka ve směru do centra metropole zcela uzavřena. Vyjma značné hmotné škody a vážných dopravních komplikací v ranní špičce (reprezentovaných kolonou na plzeňské dálnici D5 zasahující až k Rudné) se nic dramatického nestalo; řidič stačil zajet do odstavného pruhu a cestující vystoupili.

Vyjma značné hmotné škody a vážných dopravních komplikací v ranní špičce (reprezentovaných kolonou na plzeňské dálnici D5 zasahující až k Rudné) se nic dramatického nestalo; řidič stačil zajet do odstavného pruhu a cestující vystoupili. Řidiči se ovšem nevyhnuli půlhodinnému zdržení – ostatně podobně jako v protisměru; kolonu na výjezdu z metropole ovšem mělo na svědomí omezení na devátém kilometru dálnice D5.

Hořící autobus.

Už v sedm ráno měl jiný autobus potíže na frekventované Českobrodské ulici na opačném konci hlavního města. Střet s osobním autem v křižovatce s ulicí Do Panenek se obešel bez zranění – a i o průjezdu místem nehody zasahující policisté hlásili: možný se zvýšenou opatrností.

Čtěte také: Chodci pod tramvají pomáhaly zvedací vaky