Petřín. Zdroj: DENÍK/ Martin Divíšek

Petřínská rozhledna

Kouzelný výhled na celé město. Navíc si s rodinou můžeme udělat procházku po zahradách. Jsem často na cestách, ale sem se rád vracím.

 

Staroměstské náměstí. Ilustrační foto.Zdroj: DENÍK/ Martin Divíšek

Staroměstské náměstí

Procházku na náměstí nevynechám hlavně o vánočních trzích. Pražské uličky jsou krásné a se zajímavou atmosférou. Vedle je Pařížská se skvělými obchody. Praha je velké město, máte být na co pyšní. Když za námi přijedou kamarádi, vezmeme je na procházku a vždycky najdeme něco nového.

 

Praha Pražský hrad.Zdroj: DENÍK/Martin Divíšek

Pražský hrad

Vyrůstal jsem ve francouzské Provence, máme dům přímo u pláže. Zde najdu něco docela jiného. Zlatá ulička ohromila všechny mé krajany.

 

Restaurace U Buldoka.Zdroj: DENÍK/ Klára Cvrčková

Restaurace U Buldoka

Skvělá restaurace… Jídlo, tanec, sport a další zábava. Když mám pár hodin volna, zajdu sem, abych se podíval na nějaký sportovní přenos. Skvělá atmosféra. Také se tam schází squashová komunita. Například po mistrovství České republiky proběhla velká party.

 

Villa Richter.Zdroj: DENÍK/ Klára Cvrčková

Villa Richter

Pocházím z Francie, kde si potrpíme na dobré víno a jídlo. Zde najdu unikátní gastronomický zážitek. Navíc jde o místo, kde jsem měl svatbu, a mám k němu určitý vztah. Krásný výhled na město. Co se týče českých jídel, nějak jsem si na ně ještě nezvykl. Máte moc hutné omáčky.

 

Hotel Maximilian.Zdroj: DENÍK/ Klára Cvrčková

Masáže v hotelu Maximilian

Squash je velice náročný na tělo samé dynamické pohyby a výpady… Regenerace je pro mě důležitá. Masáže v tomto hotelu jsou profesionální a probíhají navíc na velmi krásném místě. Chodím sem proto několikrát do týdne.

 

Čtěte také: Hana Machková: Jaká místa mám v Praze ráda