deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
VYBRAT REGION

Deník.cz Právě teď

Stromy, socha, fontána i pítko: Oprava náměstí ve Valašském Meziříčí skončila. Voliči ve Bzenci rozdali nové karty: Zastupitelé mohou zvolit starostu. Olbramovice mohou dýchat: Obchvat je po desítkách let hotový. Auto v Hranicích srazilo dvě dívky: Policie hledá řidiče. Hrůza na silnicích: Při zářijových nehodách zemřelo v Moravskoslezském kraji deset lidí. Opavská koalice: Podepsala se dnes. Kdo povládne s ANO?
Soutěž družstev v trapu: Střelci Jiří Lipták, David Kostelecký a Vladimír Štěpán získali stříbro na MS. Ve finále prohráli s Brity.
Vyjednávání v Teplicích: Primátorem bude Jiří Štábl. Vyhlášení ruské anexe části Ukrajiny: Svět ji odsuzuje. USA uvalily nové sankce. Usedlost v Českém ráji: Bankéři si splnili sen a postavili vlastní lihovar. Desáté kolo fotbalové I. ligy: Když přišli Cadu a Plavšić, Baník se zvedl. Šance ale máme, věří Mršić. Další problém v lékárnách a ordinacích: Chybí základní penicilin. Jatka čokoládových zajíců: Lidl musí zničit tisíce figurek. Videoseriál: Sokol je zábava. Naučí i přednožování na hrazdě. Rozhovor s bývalým velvyslancem: Čekám vyhrocení konfliktu uvnitř EU, říká Petr Drulák.
Druhé kolo senátních voleb: V prvních hodinách k němu přišel jen zlomek voličů. Účast je v průměru kolem pěti procent.
Z Nord Streamu uniká velké množství metanu: Kreml žádá mezinárodní vyšetřování. Působivá výstava šicích strojů Minerva: Lákala do muzea, kde se kochali i pánové. Ze hřiště do studia: Experta Jakuba Podaného baví, že zůstal u fotbalu. Slova prezidenta Zelenského: Ukrajina podává žádost o urychlené přijetí do NATO, uvedl. Krvavá noc v Nîmes: Před 455 lety kněžím podřezali hrdla, těly naplnili studnu.
Ruský Gazprom: Akcionáři schválili rekordní výplatu dividend.
Tenisový turnaj v Tallinnu: Krejčíková je v semifinále, série výher Brendy Fruhvirtové skončila. Příbytek v Kunratickém lese: Rodina žila s malými dětmi ve stanech v lese, teď jí svítá na lepší časy.
České volejbalistky: Na MS trápily favorizovanou Čínu, ale prohrály 0:3. O první výhru na turnaji budou hrát zítra s Kolumbií.