deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
VYBRAT REGION

Deník.cz Právě teď

Slovenské ekonomice hrozí kolaps: Situace je špatná kvůli prudce rostoucím nákladům na elektřinu, řekl listu Financial Times slovenský premiér Heger.
Povolební koalice: V Ostravě a Plzni je hotovo. ODS v Brně jedná s lidovci. Na dohodu je příliš brzy, zaznívá z krajského města.
Hurikán Ian míří na Floridu: Odborníci očekávají, že živel zesílí na čtvrtý stupeň z maximálních pěti. Pršet by mělo začít během brzkého večera.
Srbsko ani Německo o referendech na Ukrajině: Výsledky hlasování o připojení k Rusku v Moskvou okupovaných územích ani jedna země nepřijme.
Jako zelení mužíci na Krymu: Plynovody zničili Rusové, říká v rozhovoru pro Deník energetik Jirušek.
Tři vůdci okupovaných území chtějí k Rusku: Kromě Pasečnika z Luhanské oblasti se k chtějí Rusku připojit i lídři Chersonské a Záporožské oblasti.
Podle německé rozvědky nepůjde Nord Stream opravit: Provozovatel plynovodů ovšem nevyloučil, že se poškozené potrubí opravit podaří.
Kamara (opět) osočuje z rasismu: Slovní přestřelku už vyšetřuje UEFA, informovala finská fotbalová federace na Twitteru.
Energetická krize v Polsku: Země vynaloží na podporu domácnostem v souvislosti s výrazným nárůstem cen energií v přepočtu 137,2 miliardy korun.
Nádor ženě sebral dělohu: Před rakovinou jednatřicetileté Kláře zachránila život prevence. Přečtete si její dojemný příběh.
Jihomoravští policisté dnes zajistili 265 migrantů: Je to víc než za celé úterý, a to se počty vztahují jen k jedné hodině odpoledne.
Okamura hřímal z pódia: Podívejte se na dnešní videozáznam z demonstrace proti Fialově vládě v Ostravě.
Koho uvidíte na Rock for People: Na 27. ročník hudebního festivalu v Hradci Králové přijedou kapely Muse a Slipknot.
Tyto hřiby se sbírt nesmí, jsou chráněné: Podívejte se na překrásné hřiby královské rostoucí na Brněnsku. Co dělají terréní sociální pracovníci: Takzvaní „teréňáci“ pomáhají dětem a náctiletým dostat se z průšvihů či zvládnout těžké životní situace.
Nezvyklá výstava v Semilech: Návštěvníci budou zjišťovat, zda primář v 50. letech pacienty mučil. Je to jedno z nejzáhadnějších místních témat.
Ledovce tají nejvíce o sto šest: Ledové masy ve Švýcarsku se letos vinou oteplování zmenšily nejvíce za 100 let, co se provádí pravidelné měření.
Prahou kráčelo procesí: Podívejte se na videozáznam z dnešního svatováclavského putování s palladiem. Kritika Česka za kontroly na hranicích: Slovenský premiér Heger kritizoval ČR za rozhodnutí obnovit v souvislosti s nelegální migrací hraniční kontroly.
Demonstrace proti vládě: V centru Ostravy na Masarykově náměstí protestuje asi tisíc lidí. V Ostravě se jich účastní i Tomio Okamura.
Gigantický sumec na Olešné: Ulovená ryba měla přes dva metry třicet a je největší za několik desítek let. Chytil ji rybář Martin Fryč s kamarádem. Luhanská oblast chce být s Ruskem: Vůdce samozvané Luhanské lidové republiky Leonid Pasečnik oficiálně požádal Putina o připojení k Rusku. Zase ryjeme držkou v zemi: Tak zní hesla demonstrantů na Václanském náměstí, kde začal protest proti vládě. O minisérii Pozadí událostí očima protagonistky: Cítím se být feministkou i bojovnicí proti ústrku bílých boháčů, svěřila se časopisu Story v rozhovoru Martha Issová. Studie odhalila, kdy je nejlepší cvičit: Podle vědců záleží na pohlaví a cíli. Pro muže je lepší večer, pro ženy ráno pro hubnutí a večer pro nabírání svalů.