Nákupní týden s Deníkem. Skvělá a tradiční akce, která se koná právě v těchto dnech. Máme pro vás několik nákupních tipů, které byste si neměli nechat ujít.

Vybavte se na zimu

Sukním, sandálkům a krátkým rukávům jsme pro letošní rok dali definitivní sbohem a šáteček. A ten je naopak v podzimních nečasech více než žádoucí. Nový teplý kousek a celou řadu dalšího stylového oblečení si můžete pořídit v Orsay. Se slevou 20 procent vás nákupy budou hned bavit víc.

Ani muži nepřijdou během Nákupního týdne zkrátka. Ať už holdujete pohodlným flanelkám, nebo se cítíte nejlépe v obleku, na Celio najdete vše, po čem váš šatník touží. A spokojená bude i vaše peněženka, protože ušetříte 25 procent původních cen.

Raději sportovnější styl? Pak vás potěší slevy u značky GAP. Dámské, pánské a dětské volnočasové oblečení nebo džíny budete mít se slevovým kódem o třetinu levnější.

A pokud vás to táhne do přírody, vybavte se na outdoorová dobrodružství funkčním oblečením u Husky. I tady pořídíte vše o čtvrtinu levněji.

Na webu nakupy.denik.cz si můžete slevy přehledně vyfiltrovat.Na webu nakupy.denik.cz si můžete slevy přehledně vyfiltrovat.Zdroj: Deník

Vylaďte svůj outfit k dokonalosti

Nejen oblečení, ale také doplňky si zaslouží pozornost. Vyberte si třeba některou z nadčasových designových kabelek Vuch. Během Nákupního týdne vás čekají slevy 20 procent.

I s hodinkami uděláte velkou parádu. U legendární značky Timex si můžete vybrat z 340 různých modelů sportovních i společenských hodinek. Na všechny budete mít během akce slevu 25 procent.

Je vaší vášní fitness? Nepřehlédněte slevový kupon na 20procentní slevu na chytré sportovní a GPS hodinky Suunto, se kterými vám trénink půjde jedna radost.

A věřte, že pokud uvažujete o nových brýlích, i v těch dioptrických můžete vypadat skvěle. Vyberte si je u Alensy se slevou 50 procent! Akce se vztahuje na všechny značky včetně Crullé, Marisio či Kimikado. A navíc vám v obchodě i zdarma změří zrak.

Nákupní týden probíhá dvakrát do roka, na jaře a na podzim. Letošní podzimní Nákupní týden se koná až do 19. listopadu 2023. Slevové kupóny najdete v tištěných Denících, vybraných časopisech vydavatelství Vltava Labe Media a také na webu nakupy.denik.cz. Slevy lze využít opakovaně.