Zdroj: Deník

Duben přinese pro Berany nové možnosti v partnerských vztazích. Dejte svému partnerovi prostor k vyjádření pocitů. A nezapomeňte s ním strávit společný čas, oběma vám to prospěje. Nezadaným budou následující týdny v oblastí vztahů přát. Stačí se jen chovat méně odtažitě a více lidem, se kterými přijdete do styku, důvěřovat.

Zdroj: Deník

Pro Býky může být duben měsícem stabilizace a harmonie v partnerských vztazích. Je nutno si jen uvědomit, že váš partner bude teď potřebovat vaší podporu a poskytnout mu ji. To je jedna z věcí, která dodá vašemu vztahu pevné základy.

Zdroj: Deník

Duben přinese pro Blížence dobrodružství a nové stimuly v partnerských vztazích. Buďte otevření novým zážitkům a nebojte se projevit svou originalitu a kreativitu ve vztahu. Dokud jste to ještě neudělali, tak následující týdny najdete konečně odvahu a partnerovi sdělíte, co vám leží už delší čas na srdci.

Zdravotní horoskop na duben 2024
Velký dubnový zdravotní horoskop. Kdo si má raději dát méně kávy?

Zdroj: Deník

Nezadaní i Raci po rozchodu si už konečně uvědomí, že zbytečná přecitlivělost do partnerských vztahů nepatří. Pro zadané Raky bude duben obdobím hlubších emocí a citového propojení s partnerem. Věnujte čas společné relaxaci a sdílení intimních okamžiků. Můžete objevit nové rozměry vašeho vztahu.

Zdroj: Deník

Duben přinese pro Lvy více rovnováhy a souznění v partnerských vztazích. Jen buďte pozorní k potřebám svého partnera a snažte se nalézt kompromisy ve společných rozhodnutích. Nestůjte si tvrdohlavě za svým za každou cenu. Nezadaní Lvi by už měli zapomenout na to, že jim někdo kdysi zlomil srdce a vyjít vstříc novým vztahovým dobrodružstvím.

Zdroj: Deník

Pro Panny bude duben obdobím zlepšování a růstu v partnerských vztazích. Snažte se mít trpělivost s partnerem, pokud má teď horší období. Můžete čelit neshodám, ale koncem měsíce nastane i díky vaší neutichající podpoře klidnější období.

Od narození si osvojujeme strategii pro vlastní ochranu nebo přežití. Pokud se ve vztahu cítíme být ohroženi, nevědomě ji uplatňujeme.
Máme v sobě milovníka i válečníka. Proč ve vztazích zbytečně bojujeme?

Zdroj: Deník

Vy, Váhy, se neustále snažíte ujišťovat o tom, že partner se vašim působením může alespoň malinko změnit a že všechno bude lepší. Je načase přestat si něco namlouvat a jasně si s partnerem promluvit, co od vztahu očekáváte a čeho se vám nedostává. Ačkoli se stále ještě bráníte dávat mu ultimáta, někdy je to jediné, co pomáhá.

Zdroj: Deník

Pro nezadané Štíry bude duben obdobím přemýšlení o tom, jestli se vrátit k bývalému partnerovi nebo se ohlédnout aktivně po někom jiném. Už vám nestačí jenom náklonnost vašeho domácího mazlíčka, uvědomujete si, že potřebujete něco více. Zadaní Štíři by měli bojovat proti rutině ve vztahu.

Zdroj: Deník

Duben přinese pro Střelce dobrodružství a spontaneitu v partnerských vztazích. Buďte otevření novým zážitkům a nechte se unášet romantikou a vášní ve vztahu. Ale nezapomeňte, že to, co partner potřebuje také, je zázemí, pocit bezpečí a sounáležitosti.

Postupně se učte zraleji, pevněji, a přitom v klidu vymezovat následně doma vůči partnerovi.
Toxický vztah? Zkušená koučka Lucie radí, kdy má smysl to ještě vydržet

Zdroj: Deník

Pro Kozorohy bude duben obdobím posílení vztahu a vzájemné podpory. Věnujte čas společným aktivitám a sdílejte své sny a ambice s partnerem. Bude mít pro vás pochopení. Dejte si však pozor, aby plnění těch ambicí nebylo pro vás důležitější než vztah, partner by to mohl těžce nést.

VodnářZdroj: Deník

Vodnáři, partner vám už delší dobu něco naznačuje, vy ale stále nemáte nějak čas a chuť se tomu věnovat. Mohlo by to narušit váš intimní život. Zkuste ho pořádně vyslechnout a nechte se inspirovat přáním partnera. Bude vás to možná stát trochu námahy, ale přinese to benefity oběma.

RybyZdroj: Deník

Pro Ryby bude duben obdobím citového propojení a intuitivního porozumění v partnerských vztazích. Nezadané Ryby si musí dávat pozor, aby se nechytily na návnadu, která možná bude vypadat lákavě, ale pak přinese jen spoustu bolesti.

Horoskopy uveřejněné na našich stránkách jsou založeny na obecných principech astrologie jakožto starodávné praxe, která zkoumá vztahy mezi astronomickými jevy a událostmi v lidském světě. Je důležité si uvědomit, že horoskopy jsou obecné interpretace, které nemusí nutně odrážet konkrétní události v životě daného jednotlivce. Každý člověk je jedinečný a jeho zkušenosti i chování ovlivňuje řada individuálních faktorů. Proto by horoskopy měly být brány spíše jako inspirativní a informativní nástroj, nikoli jako striktní průvodce životem. Vždy je nejlepší spoléhat na vlastní úsudek a zkušenosti při rozhodování o svém životě.