Na akci nechyběla ani tombola. Její výtěžek, celkem 12 tisíc korun, věnovala majitelka salonu Aneta Dvořáková na pořízení inkubátoru pro Neonatologii Fakultní nemocnice (FN) Brno. Výtěžek převzal Ing. Michal Koryčánek, hlavní manažer projektu výstavby tamější nové gynekologicko-porodnické kliniky.

Na dobrou věc přispělo Shiny Hair Studio i loni. Výtěžek ze slavnostního otevření tehdy putoval na podporu Home4Pets, projektu, který pomáhá najít osamoceným kočkám a psům nový domov. 

Při oslavě prvních narozenin kadeřnictví se kromě zpěvu finalistky SuperStar Adély Krejdlové hosté dočkali také tří módních přehlídek. Zúčastnily se jich modelky Angelina Kostyshyn, Karolína Syroťuková a další. Na úvod večera se představila značka Sportalm s lyžařskou kolekcí pro rok 2023, součástí přehlídky byla i značka Moon Boot, která se ke svému 50. výročí spojila se značkou Swarovski. 

Českého slavíka v kategorii zpěvaček získala Lucie Bílá. Vpravo její partner Radek Filipi
Zlatá slavice Lucie Bílá: Nikdy bych si nedovolila nepoděkovat fanouškům

Značka Fashion Island zase ukázala svoji kolekci plavek pro rok 2023. Na závěr si modelky oblékly plesové a eventové róby od talentované módní návrhářky Kristianny. Celou akci zaštiťovala agentura PFB Promo v čele s ředitelkou Janou Piechulovou. 

Generálním partnerem celého eventu byla stavební firma Aquasys spol. s.r.o., jejímž heslem je: „Stavíme srdcem.“ To se také velmi úzce pojí s hlavní vizí studia. 

Shiny Hair Studio se snaží od konkurence odlišit rodinným přístupem ke svým zaměstnancům i klientkám. K nim přistupuje v rámci kadeřnických služeb i kosmetického ošetření individuálně. Zákaznice se ve studiu dočkají diagnostiky pleti a vlasů. Na ni navazuje profesionální ošetření a dlouhodobá péče, která je nastavena každé klientce přímo na míru.