I jako mamince sedmileté dívenky, kterou má se slovenským fotbalovým reprezentantem Jánem Ďuricou, tak mohou postavu směle závidět i o generaci mladší ženy. Tajemství její vizáže představuje pravidelné cvičení, túry i zdravá strava. A také cestování. Krátce po návratu od moře se vydala na lyžovačku na hory do slovenské Jasné.

„Teplo a zima. Hory a pláže. Písek a sníh. Výsledkem je absolutní rovnováha a množství krásných zážitků. Prostě připravená na pracovní povinnosti a běžný život maminy,“ nechala se slyšet Magdaléna.

Ve 49 letech vypadá Dara Rolins dokonale, o čemž svědčí nejen snímky na jejím instagramovém účtu: https://www.instagram.com/dararolins_vermi/
Dara Rolins zastavila stárnutí. Ve 49 letech vypadá dokonale, přesvědčte se sami

Krom toho si užívá nového vztahu. Po jejím boku stanul totiž slovenský politik a poslanec György Gyimesi, který navíc určitě nemá hluboko do kapsy, protože i úspěšně podniká.

„V první řadě je Magda úžasná a starostlivá matka a navíc je také atraktivní a pracovně úspěšná žena, a to je něco, čemu by měl podlehnout každý muž,“ řekl Gyimesi pro přední slovenský zpravodajský web cas.sk.