Vnímá to tak, že s přibývajícím věkem se její metabolismus zpomaluje a proto udržet váhu může být docela obtížné. Uvedla i své vzory – tedy mít vlasy jako Kim Kardashian, nohy jako Kendall Jenner a pevné tělo jako Jeniffer Lopez. „Ale nemůžu mít všechno, nejdůležitější je zdraví. Važme si toho, co máme, a naučme se s tím být šťastní,“ doplnila.

Zuzana absolvovala bratislavskou konzervatoř v odboru operní zpěv a klavír. Zájem o operu ji však ve dvaceti letech opustil a dva roky působila v STV jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí a soutěžní hry KENO 10. Poté se ocitla na obrazovce televize Markíza, kde v začátcích uváděla zprávy o počasí. Poté tři roky uváděla erotický pořad Láskanie.

V létě 2003 se stala moderátorkou podobného pořadu Peříčko české televizní stanice Nova. V téže době se stala studentkou Fakulty masmediální komunikace a reklamy na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře. V roce 2005 uváděla v televizi Markíza reality show Big Brother.

V roce 2008 pokračovala ve studiu na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, ale studium ve druhém ročníku přerušila z časových důvodu, byla v té době na mateřské a podnikala.