Na víkendové setkání milovníků motocyklů Harley-Davidson, Indian a dalších značek se sjely tisíce motorek. Akce na Výstavišti je spojena s BurgerFestem a Koncertem pro 10 milionů. Vstupné je letos zdarma, řekl novinářům organizátor akce Jaroslav Vavřina.

"Pro 8. ročník Prague Harley Days, který se rozrostl díky spojení s BurgerFestem a Koncertem pro 10 milionů, jsme se rozhodli poprvé a naposledy udělat vstup gratis. Chceme na Prague Harley Days přivítat všechny milovníky motocyklů, zábavy, hudby a dobrého jídla a užít si společně s nimi jedinečnou atmosféru," uvedl Vavřina.

Součástí víkendové akce je kromě spanilé jízdy také soutěž přestaveb nebo výstava nových motocyklů, včetně očekávaného modelu Pan America. Zájemci si budou moci také vyzkoušet jízdu na motorce Harley-Davidson. Do programu přibyl pole dance, naopak chybět bude freestyle motocross a večer thai boxu.

Kvůli koronaviru jsou místa pod pódii rozdělena do sektorů, k dispozici je desinfekce a lidé si na místě mohou pořídit roušku. Její nošení ale nebude povinné. Kdo si již koupil vstupenku, bude jí moci vrátit, využít pro příští ročník nebo ji nechat převést na speciální VIP vstup.