Populární Hogo Fogo Bistro v úterý oficiálně zahajuje nový provoz v historickém domu na Sokolské ulici, kde dříve sídlila restaurace Amfora. A je to zásadní krok kupředu.

„Málokdo ví, že jsme o tento prostor měli zájem ještě před vznikem bistra v Chelčického ulici. Nakonec jsme se rozhodli náš sen budovat v útulnějších prostorách. Postupně jsme ale začali zjišťovat, že nám tento prostor začíná být těsný. Chceme se dále rozvíjet, a proto jsme se se vší pokorou rozhodli pro tento krok,“ uvedl Petr Jonáš, jeden z majitelů Hogo Fogo Bistra.


Nový podnik nabízí nejen komfortnější prostředí, ale hlavně daleko lepší zázemí pro přípravu vyhlášených gastronomických specialit, kterými je podnik pověstný. Kapacita podniku je zhruba 60 míst. „Dalších třicet hostů jsme ale schopni obsloužit na terase, což byl jeden z dalších hlavních důvodů našeho stěhování,“ pokračoval Jonáš.

Už při sobotním slavnostním otevření terasa praskala ve švech a naznačila svůj obrovský potenciál. Hogo Fogo Bistro ani po stěhování nezměnilo otevírací dobu, kdy má otevřeno vždy ve všední dny od 11.30 hodin do 22.00 hodin.