Náměstí se stejně jako v sobotu zahalilo do modrobílé barvy, většina lidí přišla oblečená v dresech či alespoň se šálami. „V době, kdy hokejisté hráli první třetinu, jsme na náměstí napočítali dva a půl tisíce lidí," uvedl mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Poslední třetina, která začala třetím gólem Komety, byla na Zelném trhu radostná. Lidé tleskali, tvářili se uvolněně. Náladu jim sice mírně zkazil druhý gól Třince, na konec ale stejně Zelný trh propukl v jásot.

Lidé nejdřív vykřikovali Kometa, Brno, poté si společně zazpívali píseň Raketou na Mars. „Byly to teda pořádné nervy, ale nakonec vše dopadlo skvěle. Příští týden vyrazím opět fandit sem na Zelný trh," řekl nadšený fanoušek Zdeněk Křivánek.

Po konci zápasu se celým náměstím ozývalo Kometa, Brno. „Po včerejšku jsem se trochu bála, že to nedopadne, ale kluci to zvládli skvěle. Už jen tři zápasy a titul je doma," usmívala se fanynka Komety Markéta, která si nepřála úvést příjmení.

I příští týden ve středu a ve čtvrtek, kdy hokejisté Komety Brno budou hrát proti Ocelářům z Třince v Brně, mohou lidé sledovat utkání na dvou velkoplošných obrazovkách na Zelném trhu.