Na svatbu zavítalo mnoho známých jmen a nechyběl ani pohár mistrů světa. Na slavnost zavítali například hokejisté Vladimír Sobotka a Michal Řepík nebo moderátor a promotér MMA Ondřej Novotný se svou manželkou, modelkou Renatou Langmannovou.

Resort Oblík je podle serveru Amazing places, který mapuje „kouzelná“ místa po celé České republice, Svatebním místem roku 2022. Loni v červenci si Oblík vybrala také tenistka Petra Kvitová, když si brala svého trenéra Jiřího Vaňka.

Statek Oblík leží na úpatí hory, po které získal své jméno. Všude okolo leží České středohoří, návštěvníci se mohou podívat také na farmu, kde mají koně, poníky, kozy, ale také desítky ovcí.

Luxusně vybavený resort nabízí kromě ubytování v perfektně vybavených dvou až čtyřlůžkových apartmánech také pořádání svateb, oslav, firemních jednání a pobytů, zážitkové pobyty, v nabídce je wellness, fitness centrum a sauna, bazén, ale i gurmánské zážitky.

| Video: Youtube

„Vše naprosto dokonalé. Ráda se budu vracet,“ ohodnotila tamní ubytování Alžběta na serveru Booking. „Opravdu jsme si pobyt užili. Velmi pěkné ubytování, krásná krajina,“ napsal Lukáš. „Velmi pěkné místo. Každý detail v pokojích promyšlený. Okolí neuvěřitelné,“ přidala Rachel. „Úžasné prostředí, krásné apartmány,“ dodala Olga. Statek má na serveru hodnocení 9,5 z 10 možných.

Hokejový mistr světa Michal Kempný a legendární tenistka Petra Kvitová přitom nejsou prvními slavnými sportovci, kteří si vybrali okres Louny pro svou svatbu. V roce 2016 měla svatbu v nedostavěném chrámu v Panenském Týnci biatlonistka Gabriela Soukalová.