V Nemocnici Třinec se ročně narodí zhruba 800 dětí. Čtvrtek 6. srpna 2020 se zapsal do rodiny Koloničných další radostnou událostí. Manželům Monice a Štěpánovi se narodila holčička Míša. Takový rychlý porod by mohly paní Monice závidět snad všechny ženy.

Jakmile na maminku Moniku přišly porodní bolesti, okamžitě vyrazili do třinecké porodnice. "Vše však šlo natolik rychle, že rodiče nestihli dojít na gynekologicko-porodnické oddělení a maminka porodila na parkovišti před chirurgickou ambulancí. Statečný tatínek doslova chytal miminko a asistoval při této šťastné události pod širým nebem. Poté byla maminka i s novorozencem v náručí převezena na porodní sál, kde proběhlo ošetření po porodu," řekla mluvčí Nemocnice Třinec Irena Sikorová Nožková.

Michalka přišla na svět před desátou hodinou, vážila 3,05 kg a měřila 49 cm. Doma se již na sestřičku těší osmiletý Šimon a téměř tříletý Filípek. "Celé rodině gratulujeme a malé Míši přejeme hodně zdraví, štěstí, a aby v životě byla tak průbojná, jako svůj první den v životě," dodala mluvčí nemocnice.