První hostem, který byl až do poslední chvíle překvapením, byl country zpěvák Ivan Mládek se svou kapelou, který zahrál své největší hity. Svůj taneček předvedl i Richard Genzer, kterých nechyběl ani při písni Tak se nezlob.

Při příchodu Marka Ztraceného a jeho parťáků se rozbouřil celý Eden. Připravil pestrou show, kde nechyběly konfety, ohně, balóny, ohňostroj, nevídaná světelná show a zajímaví hosté. Nechyběla stejně jako v O2 aréně Marta Jandová, zavítal i Rytmus a dokonce i herec Karel Roden, který byl hlavní postavou v klipu k písni Když tě život kope do zadku.

Atmosféra před sobotním koncertem Marka Ztraceného ve vršovickém Edenu
Tři dny, tisíce lidí. Atmosféra před koncertem Ztraceného očima fotografa Deníku

Svoje první vystoupení si s ním před zhruba třiceti tisíci diváky střihl i jeho syn Marek, který bravurně zahrál na bubny a užíval si to. A bylo patrné, že zpěvák je na něj náležitě pyšný.

Zpěváka čeká koncertní pauza 

A právě se synem je spojená koncertní pauza, která nastane po Edenu.

„Chtěl bych být tátou, manželem a synem. Zbývají tak dva tři roky, než syn vyletí z hnízda a já si ho chci ještě užít, všechno hrozně letí. Tak doufám, že na nás počkáte, než se opět vrátíme na pódia,“ řekl Marek Ztracený a celá hala mu dala najevo, že ano. „Slibuji, že pak přijdeme s velkými věcmi,“ dodal zpěvák.

Hana Zagorová: Já nemám strach 

Zdroj: Youtube

Další dojemnou částí byla vzpomínka na zpěvačku Hanu Zagorovou, kdy zazněla píseň, kterou pro ni Ztracený složil – Já nemám strach. Zpěvačka se tak opět na chvíli vrátila na pódium prostřednictvím sestřihů z O2 arény, kde vystoupila.

Nezapomenutelná atmosféra 

Nezapomenutelnou atmosféru vytvořily okamžiky, kdy se při písních rozzářilo hlediště od rozsvícených mobilů, a to především při písni Naše cesty.

Sobotní koncert, který měl být původně jediným, chtěl Marek Ztracený něčím okořenit, aby byl pro jeho návštěvníky něčím víc, a byl.

Marek Ztracený v Edenu.Marek Ztracený v EdenuZdroj: Deník/Daniela Loudová

Jistě své fanoušky šokoval, jelikož pustil video z utajené svatby a tak jistě mnohé ženy zaplakaly, že se jim jejich idol již oženil a na Šumavě řekl své přítelkyni Marcele ANO. Tu o ruku požádal během koncertu v O2 aréně.

A na závěr? Zpěvák vždy prozrazuje, kam míří dál. V O2 aréně to byl směr Eden, a nyní se na obrazovce objevil – směr Wembley.