"Jsme mile překvapeni, jak lidé náš ples pojali. Účast v maskách nebyla podmínkou, ale nakonec jich tu je drtivá většina v nějakém převleku. Musím říci, že jich je hodně velmi zdařilých a je vidět, že si s nimi dali lidé práci," komentoval pestrobarevný rej v sále jeden z organizátorů akce Marek Otruba.

Předpůlnoční překvapení šokovalo. Do poslední chvíle utajovaný program všechny přítomné dostal. Plumlovští nadšenci si připravili originální choreografii v podobě neoficiálního mistrovství světa v pánském striptýzu.

Litické fotbalové hřiště patřilo v sobotu 26. března nadšencům sportu, který se hraje na košťatech.
OBRAZEM: Neobvyklý sport s košťaty. Plzeň přivítala hráče famfrpálu

Porotkyněmi se staly čtyři ženské členky, které se nebály vystupující šestici striptérů pomoci z jejich tematicky laděných ohozů. To vše za nadšeného jásotu a povzbuzování publika.

"V tombole máme 188 cen a lístky byly vyprodané během hodiny. Do celého konceptu plesu výborně zapadla i kapela Rose Band, takže doufám v hladký a hlavně zábavný průběh," uvedl před nástupem na striptýzové molo Otruba.

Slet čarodějnic

Další akcí Plumlovských nadšenců bude Slet čarodějnic v kempu Žralok. Vystoupit by na něm měly takové kapely jako Harlej, Wohnout nebo Maxim Turbulenc. Termín konání je sobota 30. dubna.