Kýžená chvíle nyní nastává v Bohumíně. Zpráva o novém zubaři zvedla Bohumíňáky ze židle. Nechtějí čekat do doby, než bude spuštěna registrace. Na vlastní pěst se proto zkouší dostat do péče nového stomatologa už teď.

"Výzva Bohumíňákům bez zubaře: Přestaňte kvůli registraci bombardovat ordinaci, v níž budoucí stomatolog pracuje!" Taková výzva se objevila na webu bohumínské radnice, která tak reaguje na nával telefonátů, žádostí a dalších snah lidí z Bohumína, aby se k novému zubaři co nejdříve zaregistrovali a nepředběhli je jiní. "Nejen že volají a píší na radnici, ale začali bombardovat ambulanci, v níž teď budoucí bohumínský stomatolog působí," uvádí bohumínská radnice. 

Jak dodává, uspěchanci se stejně snaží zbytečně. "Prosíme, přestaňte telefonovat a psát na všechny strany, že se chcete registrovat, a vyčkejte, až Bohumínská městská nemocnice zveřejní oficiální kontakty pro registraci! V současné době nebudete, respektive ani nemůžete být zaregistrováni. To bude možné až od září," zní další vysvětlení.

Potřebné informace k registraci včetně kontaktů budou zveřejněny na webových stránkách bohumínské nemocnice ve druhé polovině srpna.