Obchodní centrum Galerie Teplice bylo ve čtvrtek 26. dubna několik hodin uzavřené. A to kvůli anonymnímu hlášení o bombě, které právě pro tuto lokalitu obdržela policie. 

Návštěvníci museli opustit obchody, policie ve dvě hodiny po poledni odkláněla dopravu kolem komplexu. Psovodi se speciálně vycvičenými zvířaty nakonec žádné výbušné zařízení nenašli. Obchodní centrum je před 16. hodinou opět otevřeno a bezpečnostní opatření zrušena. 

Policie na Teplicku čas od času podobná poplašná hlášení řeší. Naposledy minulý týden mladá žena oznámila na tísňovou linku, že se nachází bomba na Angeru. Policisté se psovody celý areál i okolí prohledali, žádný nástražný výbušný systém ale nenašli. „Už o tři hodiny později policisté zadrželi podezřelou ženu, která se k poplašnému telefonátu přiznala. V krajním případě by za zavolání o uložení bomby mohla strávit až dva roky ve vězení,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Lidé na Facebooku spílají ženě, která měla zabít své právě narozené miminko. Nešetří vulgaritami a přáními toho nejhoršího
Lidé útočí na matku mrtvého dítěte. Lynčují ji na sociální síti

Loni v září se dokonce objevily hned dvě události ve dvou dnech. Nejprve telefonát hrozil výbuchem na nádraží, kde se žádné nástražné zařízení ale jako obvykle nenašlo. Poté zazněl poplach z objektu pošty. Tam pracovnice vyděsil pípající balíček. Jak se později ukázalo, zvuk vydával zabalený dron, kterému docházela baterie.