Obrázek je součástí komiksové výstavy s názvem Když nemůžeš, tak přidej, tedy motta, kterého se Emil Zátopek držel po celou svou kariéru. Komiksová výstava, kterou uvádí Kulturní dům Kopřivnice, je k vidění podél chodníku u radnice a sadu Dr. E. Beneše. Na pěti výstavních stojanech je devatenáct panelů, na nichž uvedení autoři formou komiksu připomínají Zátopkovi cestu k největším úspěchům, olympijská vítězství i jeho svatbu s Danou Zátopkovou.

Multifunkční sportoviště za klášterem Rosa Coeli v Dolních Kounicích na Brněnsku.
OBRAZEM: Unikátní sousedství. Hřiště se nachází vedle starobylého kláštera

Tisková mluvčí Kopřivnice Lucie Macháčková doplnila, že na přípravě výstavy se podílel rovněž Český olympijský výbor. „Výstava navazuje na knižní komiksové zpracování osudů Emila Zátopka, jehož autory jsou Jan Novák a Jaromír Švejdík. Výstava je další z řady akcí, kterou si Kopřivnice připomíná letošní sté výročí narození slavného rodáka Emila Zátopka a také jeho ženy Dany, čestné občanky města Kopřivnice,“ sdělila Lucie Macháčková.

Výstava bude v ulicích Kopřivnice na Novojičínsku k vidění až do 19. září, kdy oslavy Zátopkova výročí narození budou končit.