„Aniž bych měl nějaké příznaky obávaného koronaviru a od ohniska nákazy jsem byl koncem února dost daleko, po návratu do Čech jsem svůj pobyt v Itálii hned oznámil hygienikům a zůstal raději v domácí karanténě. Do dnešního dne jsem zdráv. Izolace mi vyprší koncem týdne. Jediné, co mě mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit předávání cen mladým hokejistům na kladenském zimním stadionu, což jsem už před časem přislíbil a nebyl jsem letos ani na 17. Plese města Slaného, kde bývám pravidelným hostem,“ řekl poslanec Munzar.

Online reportáž

„Mrzí mě to, ale brát ohledy na zdraví ostatních lidí je pro mě přednější. Když jsem zahájil karanténu, bylo všechno teprve ve fázi doporučení. Kvůli tomu jsem se nezúčastnil ani schůzí ve sněmovně," dodal Munzar, který je navíc předsedou Meziparlamentní skupiny Itálie – Česká republika a dosud měl jednu z nejvyšších účastí při hlasování ve sněmovně.

Itálie je pro Čechy nejen zemí mnoha krás a památek, ale je také významným partnerem České republiky na poli hospodářství, průmyslu a obchodu.

Koronavirus v ČeskuZdroj: Deník